Reprezentativní kancelářské prostory v Brně

Hledáte exkluzivní kancelářské prostory s prestižní adresou v samotném srdci Brna? Řešením jsou kancelářské prostory v druhé nejvyšší budově v Brně ve Spielberk Tower na Holandské ulici.

Spielberk Office Centre nejsou jen administrativní budovy, ale také řada restaurací, kaváren a fitness centrum určené k odpočinku a relaxaci po dlouhém pracovním dni. Pro ty z vás, kteří jste zvyklí jezdit do práce na kole, nabízí tento komplex uzamykatelnou kolárnu s kamerovým systémem, která zajišťuje bezpečné uložení nejen kola, ale také cyklistického oblečení.

Věnujte se podnikání, ostatní nechte na nás

Společnost Regus jako největší poskytovatel kancelářských prostor ve světě i u nás, nabízí svým klientům pronájem plně vybavených kanceláří s maximální možnou nabídkou podpůrných služeb.

K dispozi máte nejen prestižní kanceláře v Brně, ale za velmi výhodné ceny Regus poskytuje také obchodní salónky, jednací místnost či videokomunikaci pro pořádání videokonferencí.

Vy se tedyplně soustředíte na svou práci a se vším ostatním vám pomůžeme. Naše šikovné a proškolené asistentky vám budou plně k dispozici. Nemusíte se tedy zdržovat vyřizováním telefonů, chozením na poštu či vítáním hostů a klientů.

U Regusu platíte pouze za využitý prostor a nepotřebujete žádnou počáteční investici. Vybrat si také můžete práci v samostatné či sdílené kanceláři. Potřebujete kancelářský prostor jen na krátkou dobu nebo dokonce jen občas? Ani tohle není žádný problém. Regus kromě klasických dlouhodobých pronájmů poskytuje také pronájmý krátkodobé a občasné.

Je vám stávající kancelář díky rostoucí firmě malá nebo naopak snižujete stavy a stačila by vám menčí kancelář? Kdykoliv budete potřebovat, zajistíme vám menší či větší kancelářské prostory dle vašich přání a potřeb.

Domluvte si prohlídku

Zaujala vás nabídla prestižních plně vybavených kanceláří? Máte další otázky týkající se pronájmu? Nebo se jen chcete podívat, jak naše kancelářské prostory vypadají? Není tedy nic jednoduššího než si na našem telefonním čísle +420 537 022 110 zarezervovat prohlídku a přijít se podívat osobně.